Ndërlidhjet

NJU JORK


Ish presidenti amerikan Bill Clinton do t'i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në zemër pas ankesave për dhembje në kraharor dhe frymëmarrje të vështirësuar.
Zyra e 58 vjeçarit Clinton, tha se ish presidenti është pranuar në një spital të Nju Jorkut.
XS
SM
MD
LG