Ndërlidhjet

NJU JORK


Ish presdienti amerikan, Bill Clinton është i shtrirë në spitalin Kolumbia në Nju Jork dhe pritet që ti nënshtrohet një operacioni "baypass" të zemrës. Me këtë rast e shoqja e tij, Hillary Clinton mbrëmë vonë tha:
-Bashkëshorti im është shumë mirë. Ai ka disponim të mirë për humor. Ai do ta ketë operacionin herët gjatë javës së ardhshme.

Mesazhe për operacion të suksesshëm zotit Clinton i dërguan presidenti amerikan, George Bush dhe kandidati presidencial demokrat, John Kerry.
XS
SM
MD
LG