Ndërlidhjet

BAGDAD


Trupat amerikane dhe ato irakiane u përleshën sot me militantët e dyshuar afër qytetit Mosul, në Irakun verior. Burime spitalore kanë informuar se në këto përleshje janë vrarë së paku 9 persona dhe janë plagosur afro 50 të tjerë.
XS
SM
MD
LG