Ndërlidhjet

TIRANË


Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë për ambasador të ri të saj në Shqipëri ka emëruar diplomatitn çek, Pavel Vaçek, ka kumtuar sot OSBE-ja. Diplomati çek në këtë post e zëvendëson finlandezin Osmo Liponen.
XS
SM
MD
LG