Ndërlidhjet

MIAMI


Banorët e Floridas dalëngadalë po kthehen në shtëpitë e tyre, pasi uragani Frances e ndryshoi kahjen drejt perëndimit dhe e humbi fuqinë.
Rreth 3 milionë njerëz e braktisën rajonin në njërin nga evakuimet më të mëdha në historinë e këtij shteti.
XS
SM
MD
LG