Ndërlidhjet

DUSHANBE


Një ushtar rus është vrarë kur trafikantët e drogës e sulmuan patrullën kufitare ruse në kufirin mes Afganistanit dhe Taxhikistanit.
Zyrtarët e ushtrisë ruse thanë se pas sulmit trafikantët kishin ikur, ndërsa pas vetes kishin lënë 60 kg heroinë.
XS
SM
MD
LG