Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ministri i jashtëm francez, Michel Barnier arriti për një vizitë në Prishtinë. Deri tash ai është takuar me zyrtarët më të lartë ndërkombëtarë dhe vendës. Është paralajmëruar se pasdite vonë zoti Barnier do të takohet edhe me përfaqësues të serbëve të Kosovës. Pritet që në fund të këtyre takimeve ministri i jashtëm i francës do ta mbajë një konferencë për media.
XS
SM
MD
LG