Ndërlidhjet

NJU JORK


Ish presidenti amerikan, Bill Clinton me sukses iu nënshtrua sot një operacioni "baypass" në zemër në spital Menhetën në Nju Jork, ka thënë zëdhënësi i tij, Jim Kennedy. Ai mëtutje ka thënë se zoti Klinton është i qetë dhe po pushon, pas këtij operacioni.
XS
SM
MD
LG