Ndërlidhjet

SHKUP


"Mosjetësimi i Marrëveshjes së Ohrit dhe i ligjeve për decentralizimin, do ta largojë Maqedoninë nga Bashkimi Evropian", ka deklaruar mes tjerash gjatë vizitës që e bëri në Shkup, ministri i Jashtëm i Francës Mishel Barnier.
XS
SM
MD
LG