Ndërlidhjet

TIRANË


Gjatë ditës së sotme në Tiranë, për një vizitë triditëshe, pritet të arrijë presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova. Është paralajmëruar se ai do të ketë takime me zyrtarët më të lartë të Shqipërisë dhe me liderë të partive politike. Është bërë e ditur se Universiteti i Tiranës, do ta nderoj zotin Rugova me titullin "Honoris Causa".
XS
SM
MD
LG