Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeadministratori i Kosovës Soren Jessen Petersen po qëndron sot për një vizitë në Maqedoni. Gjatë kësaj vizite ai do të takohet me presidentin maqedonas Branko Cërvenkovski, kryeministrin Hari Kostov dhe me ministrën e Punëve të Jashtme Ilinka Mitrevën. Sipas programit Petersen do të vizitojë edhe Tetovën.
XS
SM
MD
LG