Ndërlidhjet

BRUKSEL


Në Bruksel ka qëndruar kryeministri i Serbisë Vojisllav Koshtunica.
Me zyrtarët e lartë të Unionit Evropian është biseduar për daljen e serbëve në zgjedhjet e tetorit në Kosovë, për raportet Beogradë-Podgoricë dhe për zhvillimet e fundit në Vojvodinë.
XS
SM
MD
LG