Ndërlidhjet

SRINAGAR


Tre oficerë të policisë dhe dy militantë janë vrarë në një përleshje në Srinagar, kryeqytetin e rajonit të kontestuar të Kashmirit.
Sulmi ndodhi disa ditë pasi ministrat e jashtëm të Indisë e Pakistanit u takuan për herë të parë pas 3 viteve, që t'i zgjidhin çështjet kontestuese, përfshirë mosmarrëveshjen rreth Kashmirit.
XS
SM
MD
LG