Ndërlidhjet

BAGDAD


Në një rrugë në qendër të kryeqytetit të Irakut ka pasur përleshje ndërmjet forcave amerikane dhe kryengritësve. Është raportuar se nga këto përleshje janë vrarë së paku 13 persona dhe janë plagosur më se 40 të tjerë.
XS
SM
MD
LG