Ndërlidhjet

JERUSALEM


Së paku 10 palestienzë, përfshirë edhe një vajzë 11 vjeçare, janë vrarë sot gjatë depërtimeve izraelite në Bregun Perëndimor. Siç kanë informuar burime spitalore, këto vrasje kanë ndodhur në qytetet Nablus dhe Xhenin.
XS
SM
MD
LG