Ndërlidhjet

DUBAI


Televizioni arab Al-Jazeera ka njoftuar se grupi militant "Tauhid Ual Jihad" ka kërcënuar se do ti vrasë dy amerikanët dhe një britanik të rrëmbyer ditë më parë në Bagdad, nëse Shtetet e Bashkuara nuk i lirojnë të gjitha femrat e burgosura irakiane, në burgun Abu Ghraib dhe Um Kasr brenda 48 orëve.
XS
SM
MD
LG