Ndërlidhjet

MOSKË


Tre policë dhe tre persona të armatosur e kanë humbur jetën gjatë një shkëmbim zjarri mes policisë dhe disa protestuesve, 10 km nga kryeqyteti i Dagestanit, Makhachkala.
Zyrtarë të ministrisë së Brendshme thanë se policia ishte sulmuar në kohën kur po zhvillonte një operacion kërkimi.
XS
SM
MD
LG