Ndërlidhjet

KABUL


Dy ushtarë amerikanë janë vrarë gjatë përleshjeve të sotme në Afganistan, ka njoftuar ushtria amerikane.
Në një deklarat të lëshuar sot thuhet se edhe dy ushtarë të tjerë amerikanë dhe gjashtë afganë janë plagosr gjatë përleshjeve të armatosura që u zhvilluan në jug lindje të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG