Ndërlidhjet

TIRANË


Policia shqiptare ka sekuestruar rreth 20 kilogram heroinë në një hotel rreth 100 kilometra në jug të Tiranës. Gjatë aksionit është burgosur pronari i hotelit pasi heroina ishte gjetur brenda hotelit dhe në veturën e tij. Më parë, bashkësia ndërkombëtare e ka ftuar Shqipërinë ta luftojë tregtinë me drogë dhe me qenie njerëzore, nëse dëshiron të jetë anëtare e Evropës dhe NATO-s.
XS
SM
MD
LG