Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga shpërthimi i një makine bombë, në pjesën perëndimore të Bagdadit, janë vrarë së paku 11 persona dhe janë plagosur më se 50 të tjerë. Ushtria amerikane ka kumtuar se ky aksion ishte kryer nga një sulmues vetvrasës.
XS
SM
MD
LG