Ndërlidhjet

BEOGRAD


Enti seizmik i Serbisë në orën 9:43 ka regjistruar një tërmet me fuqi 3.2 të shkallës së Rihterit, me epiqendër 12 kilometra në jug të Vranjës. Është thënë se pos shqetësimeve të popullatës në Vranjë, në Bujanoc dhe në Preshevë, ky tërmet nuk ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.
XS
SM
MD
LG