Ndërlidhjet

PRISHTINË


Gjatë vizitës në Prishtinë, komandanti i krahut jugor të NATO-s, admirali Gregori Xhonson, ka thënë se në Kosovë është bërë përparim i madh. Admirali Xhonson është takuar me presidentin Ibrahim Rugova, i cili e ka dekoruar ate me medalje të artë të Lidhjes së Prizrenit, me kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi dhe me zëvendës shefin e UNMIK-ut, Çarla Brajshou.
XS
SM
MD
LG