Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i UNMIK-ut, Hua Jiang, sot i ka dklaruar radios Evropa e Lirë, se të martën e ardhshme në Vjenë do të mbahet një takim në nivel ekspertësh ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit.
Ajo ka thënë se ky takim organizohet nga Zyra e SHBA-ve në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG