Ndërlidhjet

VJENË


Sonte, përkatësisht nesër në kryeqendrën e Austrisë fillon takimi i ekspertëve nga Kosova dhe Serbia kushtuar reformës së pushtetit lokal.
Takimin e organizon Zyra Amerikane në Prishtinë.
Pjesëmarrësit takohen sonte në Vjenë, ndërsa nesër fillon pjesa zyrtare e takimit.
XS
SM
MD
LG