Ndërlidhjet

MIAMI


Stuhia tropikale Jeanne ka arritur në Floridën Jugore duke shkatërruar shtëpitë dhe njëherësh duke lënë pa energji elektrike rreth 4 milion njerëz. Raportohet për katër persona të vdekur. Është kjo stuhia e katërt që ka goditur Floridën në një kohë shumë të shkurtë.
XS
SM
MD
LG