Ndërlidhjet

ROMË


Rrëmbyesit në Irak liruan sot dy pengjet italiane të kidnapuara tre javë më parë.
Simona Toreta dhe Simona Pari u rrëmbyen më 7 shtator në Bagdad së bashku me dy irakien.
XS
SM
MD
LG