Ndërlidhjet

PRISHTINË


Nëntë persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar rëndë në një aksident trafiku që ndodhi në afërsi të Gjakovës. Zëdhënësi i shërbimit policor të Kosovës, Zeqir Kelmendi ka informuar se në mesin e të vdekurve është edhe një fëmijë 8 muajsh, i cili kishte marrë lëndime të rënda dhe më vonë kishte vdekur në spital.
XS
SM
MD
LG