Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Të paktën dy palestinezë janë vrarë nga predha e një tanku izraelit në kympin e refugjatëve Jabaliya.
Incidenti ndodhi një ditë pas vrasjes së 24 palestinezëve, 3 ushtarëve izraelitë dhe plagosjes së 130 palestinezëve në Rripin e Gazës.
XS
SM
MD
LG