Ndërlidhjet

KABUL


Forcat ndërkombëtare dhe afgane kanë arrestuar 25 persona të ndërlidhur me talibanët dhe Al-Kaidën.
Njoftimi u bë publik një javë para zgjedhjeve presidenciale në Afganistan, të cilat mbështetësit e ish regjimit taliban janë zotuar t'i pengojnë.
XS
SM
MD
LG