Ndërlidhjet

CLEVELAND


Nënpresidenti amerikan Dick Cheney dhe senatori John Eduards sonte do të përballen në debatin televiziv.
Debati mes dy kandidatëve për nënpresident pritet të përqëndrohet në Irakun dhe çështjet e sigurisë në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG