Ndërlidhjet

BAGDAD


"Dhuna nuk duhet ti pengojë planet për mbajtjen e zgjedhjeve në fund të janarit", tha sekretari i Jashtëm britanik Jack Strou gjatë qëndrimit në Bagdad.
Strou më tej tha se kjo vizitë ishte planifikuar më parë dhe nuk ishte e lidhur me përpjekjet për lirimin e britanikut 62 Keneth Bingley që është rrëmbyer në Irak më 16 shtator.
XS
SM
MD
LG