Ndërlidhjet

SINGAPOR


Çmimet e naftës e arritën rekordin e ri prej mbi 52 dollarë amerikanë për fuçi.
Në bursat e Azisë, një fuçi nafte u tregtua për 52.24 dollarë. Analistët thonë se ngritjes së çmimit i kontribuojnë jostabiliteti në Irak dhe Nigeri.
XS
SM
MD
LG