Ndërlidhjet

LONDËR


Cmimi i naftës ka shënuar sot një rekord të ri, duke shkuar në 52 dollarë për barrelë.
Sipas analistëve gjendja në Irak e Nigeri si dhe dëmet e shkaktuara nga uragani Ivan kanë ndikuar në cmimin aktual të naftës.
XS
SM
MD
LG