Ndërlidhjet

TIRANË


Rreth 1 mijë 300 forca policie jane vendosur sot në shërbim të ruajtjes se rendit dhe sigurisë kur do të zhvillohet ndeshja mes kombëtares shqiptare dhe asaj daneze. Ndeshja që zhvillohet për eliminatorët e kampionatit botërorë të futbollit, luhet sonte në stadiumin "Qemajl Stafa" në Tiranë.
XS
SM
MD
LG