Ndërlidhjet

MOSKË


Agjencitë ruse të lajmeve kanë njoftuar për tre policë të vrarë dhe tre të tjerë të plagosur pas shpërthimit të një makine policie në Çeçeni. Sipas raporteve, makina e policëve rusë, ka hasur në minë në Shali rreth 15 kilometra larg kryeqytetit çeçen Grozni.
XS
SM
MD
LG