Ndërlidhjet

TEMPE/ARIZONA


Kandidatët presidencialë amerikanë, George Bush dhe John Kerry, sonte do ta zhvillojnë debatin e tyre të tretë televiziv, që njëherit është edhe i fundit përpara zgjedhjeve të 2 nëntorit.
Debati pritet të përqëndrohet në çështjet e politikave të brendshme dhe të ekonomisë, ndërkohë anketimet e opinionit flasin për një garë të ngushtë mes dy kandidatëve.
XS
SM
MD
LG