Ndërlidhjet

OHËR


Ministrat e punëve të Jashtme të Maqedonisë, Shqipërisë, Kroacisë, të Bosnjë e Hercegovinës dhe të Serbisë e Malit të Zi, sot në Ohër do ta mbajnë takimin e parë joformal të shefave të diplomacive të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Takimi ku do të diskutohet bashkëpunimi rajonal vazhdon edhe nesër.
XS
SM
MD
LG