Ndërlidhjet

MOSKË


80% e të burgosurve në Rusi janë të sëmurë apo vuajnë nga varshmëria ndaj drogave e alkolit, ka bërë të ditur ministria ruse e drejtësisë. Një numër i madh të burgosusrish vuajnë nga tuberkolozi dhe SIDA.
XS
SM
MD
LG