Ndërlidhjet

QERBELA, IRAK


Nëntë policë irakianë janë vrarë në një pritë ndërmjet qyteteve Latifija dhe Jusufia, ka kumtuar policia. Është thënë se këta policë po ktheheshin nga trajnimi në Jordani.
XS
SM
MD
LG