Ndërlidhjet

TEL AVIV


Dy militantë palestinezë janë qëlluar për vdekje nga forcat izrealite në Rripin e Gazës.
Burimet izraelite kanë saktësuar se militantët po përpiqeshin të kalonin rripin e sigurisë dhe të fusnin lëndë shpërthyese në territorin izraelit.
XS
SM
MD
LG