Ndërlidhjet

SAN PAOLO


Braziliani Rubens Barrikelo, që garon për ekipin e Ferrarit në garat me makina ka dalë në krye të garës së sotme për "Cmimin e Madh të Brazilit".
Pas tij janë renditur Pablo Montoja dhe Kimi Raikonen.
XS
SM
MD
LG