Ndërlidhjet

TOKIO


Së paku pesë veta kanë humbur jetën dhe rreth 500 janë plagosur pas një numri tërmetesh të fuqishme që goditën gjatë ditës veriperëndimin e Japonisë.
Si pasojë e tërmeteve ka ndërprerje të energjisë, ujit dhe gazit.
XS
SM
MD
LG