Ndërlidhjet

MOSKË


Zëvendës kryetari i Bashkisë së Moskës tha se në të gjitha shkollat publike të qytetit do të vendosen kamera, do të ndërtohen gardhe mbrojtëse dhe vendosen pika kontrolli, me qëllim të parandalimit të sulmeve terroriste.
Valery Shantsev tha se masat e reja do të zbatohen në rreth 1 mijë shkolla fillore dhe të mesme.
XS
SM
MD
LG