Ndërlidhjet

MADRID


5 të burgosur në Spanjë janë plagosur pasi janë sulmuar nga një grup islamistësh arabë, dhe ata të burgosur për shkak se nuk agjëronin. Katër nga të lënduarit ishin kosovarë që vuanin dënimin në burgjet spanjolle për vepra të ndryshme.
XS
SM
MD
LG