Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari për siguri kombëtare Tom Ridge ka thënë se Shtetet e Bashkuara nuk do të ngrisin nivelin e sigurisë pasi që nuk ka informacione për kërcënime terroriste në ditën e zgjedhjeve.
Ndërkohë dy kandidatët për presidentë të Shteteve të Bashkuara, Bush dhe Kerry, po vazhdojnë fushatën e fundit 48 orëshe para zgjedhjeve të 2 nëntorit. Që të dy janë fokusuar në shtetet kontestuese, të cilat konsiderohen si thelbësore për fitoren e tyre.
XS
SM
MD
LG