Ndërlidhjet

PRISHTINË


Beqe Beqaj, që është arrestuar në Kosovë nën akuzat se ka kërcënuar dëshmitarët, që do të dëshmonin në Tribunalin e Hagës dhe ka fyer gjykatën, do të paraqitet sot para gjykatësve të Hagës, ka njoftuar avokati i tij Azem Vllasi.
Beqaj është transferuar dje në Tribunalin e Hagës.
XS
SM
MD
LG