Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zyrtarët me të lartë të Beogradit do të bisedojnë sot për strategjinë për Kosovën, pas bojkotimit që i bënë zgjedhjeve, serbët e Kosovës.
Takimi është organizuar nga kryeministri Vojisllav Koshtunica dhe do të tubojë edhe liderët e partive politike. Presidenti serb Boris Tadiq nuk do të marrë pjesë në këtë takim.
XS
SM
MD
LG