Ndërlidhjet

PARIS


E dërguara palestineze në Paris tha se Yaser Arafati është në komë reversibile. Leila Shahid mohoi raportet se lideri palestinez është në vdekje klinike dhe se po mbahet gjallë me ndihmën e aparateve. Megjithatë, ajo tha se Arafati është "mes vdekjes dhe jetës".
Yaser Arafat po trajtohet në një spital ushtarak afër Parisit.
XS
SM
MD
LG