Ndërlidhjet

GROZNI


Administrata pro ruse në Ceceni ka njoftuar se ka vrarë 18 luftëtarë cecenë, mes të cilëve gjendet dhe një ndër bashkëpunëtorët më të afërt të udhëheqësit militant cecen Shamil Basajev.
XS
SM
MD
LG