Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Prishtinë është mbajtur takimi ndërmjet kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinajt, dhe përfaqësuesit të Tribunalit Ndërkombëtar për Krime Lufte në ish Jugosllavi.
Haradinaj është intervistuar për zhvillimet e viteve 1998 – '99 kur ai ishte komandant i Ushtrisë Clirimtare të Kosovës në rajonin e Dukagjinit.
XS
SM
MD
LG